top of page
Пошук

Наукові горизонти ліцею: участь у конференції в Києво-Могилянській академії 🎓📝

28 листопада 2025 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» відбулося відкриття Першої науково-практичної історико-педагогічної конференції «Місто над пагорбами: генеза київської цивілізації» 🏛️


Наш ліцей гідно представила учениця 10-Б класу Дудуц Ксенія 🌟, яка долучилася до фахових дискусій та презентувала власний погляд на історико-педагогічні питання.


Пишаємось досягненнями наших учнів і бажаємо нових наукових звершень! 🚀


 
 
 

Коментарі


bottom of page